Contact

email

Mirjam Holwerda (directeur)

Baukje Schippers (locatiecoördinator)  

baukje.schippers@gearhing.net

meerpaal@gearhing.net

 

Contact met de leerkracht? Hieronder de mailadressen:

Groep 1/2a - Monika Deden & Tineke Lip 

monika.deden@gearhing.net

tineke.lip@gearhing.net

 

Groep 1/2b - Ittie Visser & Tineke Lip

ittie.visser@gearhing.net

tineke.lip@gearhing.net

 

Groep 3 - Regina Reitsma

regina.reitsma@gearhing.net

 

Groep 4 -  Anna Akkerman & Rinske Pereira Correa 

anna.akkerman@gearhing.net

rinske.pereira.correa@gearhing.net

 

Groep 5 - Sharina Zwiggelaar & Geeske Kampen

sharina.zwiggelaar@gearhing.net

geeske.kampen@gearhing.net

 

Groep 6 - Kelly Lageweg

kelly.lageweg@gearhing.net

 

Groep 7 - Kevin Jellema

kevin.jellema@gearhing.net

 

Groep 8a - Ria Negenman & Baukje Schippers

ria.negenman@gearhing.net

baukje.schippers@gearhing.net

 

Groep 8b - Laura Ottens

laura.ottens@gearhing.net