Contact

email

Mirjam Holwerda (directeur)

Baukje Schippers (locatiecoördinator)  

baukje.schippers@kykscholen.nl

info.meerpaal@kykscholen.nl

 

Contact met de leerkracht? Hieronder de mailadressen:

Groep 1a - Yvonne de Leeuw & Tineke Lip

yvonne.deleeuw@kykscholen.nl

tineke.lip@kykscholen.nl 

 

Groep 1/2b - Femke de Haas & Tineke Lip

femke.dehaas@kykscholen.nl

tineke.lip@kykscholen.nl

  

Groep 3 - Regina Reitsma

regina.reitsma@kykscholen.nl

 

Groep 4 -  Baukje Schippers,  Rinske Pereira Correa & Anna Akkerman

baukje.schippers@kykscholen.nl

rinske.pereiracorrea@kykscholen.nl

anna.akkerman@kykscholen.nl

 

Groep 5 - Ria Negenman & Geeske Kampen

ria.negenman@kykscholen.nl

geeske.kampen@kykscholen.nl

 

Groep 6 - Kelly Lageweg

kelly.lageweg@kykscholen.nl

 

Groep 7 - Kevin Jellema

kevin.jellema@kykscholen.nl

 

Groep 8 - Laura Ottens

laura.ottens@kykscholen.nl